Avrupa Haritasında Bir Uzaylı

Avrupa haritasında uzaylı mı var?

Merhaba değerli sözde bilimciler maalesef resimdeki suret gerçek ve dünya haritasını sağa çevirip baktığınızda siz de şahit olacaksınız ki bu bir silüet. Haritada açıkça Avrupa kıtasının tam ortasında denizin aldığı şekil tam olarak bu şekilde görülüyor: Resim 3’e bakınız.

Avrupa haritasında uzaylı
Resim 1

Uzmanlar bu konuda açıklama yapana kadar, bu iş sırrını koruyacağa benziyor. Akdeniz’in tamamı hatta ülkemizi de içine alan denizler, Ege ve Marmara da bu tuhaf alana dahil durumda olduğu anlaşılmakta. İlk izlenimlerimizi sizlerle paylaştık. Şimdi de haritadaki gizemi çözemeye devam edelim.

Resim 2 – Avrupa haritası – Normal

Avrupa kıtası haritada bu şekilde görünür.  İlk bakışta herhangi bir tuhaflık anlaşılmıyor. Ekinimizin olaylara bakış açısı sıra dışı olduğu için tabi ki gözümüzden kaçmadı.

Haritayı sağa çevirdik ve bir de ne görelim: Resim 3 ortaya çıktı…

Resim 3 – Avrupa haritası – Sağa dönük

İste tam olarak bu tuhaf sureti keşfettik. Daha yakından bakınca, bir kafası ve gözleri açıkça seçilebiliyor. Bunun bir uzaylı olduğunu düşünmeniz için uzman olmaya gerek yok. Bütün canlılar uzayın içnde yaşar. Bu düpedüz tüm sinematik evren ve çizimlerdeki hatta hayallerdeki insan yada insan benzeri uzaylı yaşam formu silüeti olabilir.
Elleri var kafası var gözleri var çenesi de var. Kafasındaki külah bile var. 🤔

Bu olayı zihinlerinize yer etmeye bırakalım.  Sizce haritada bir silüet var mı? Bu suret uzaylı olabilir mi? buna bir isim verelim ve bir başka haberde derin araştırmasını yapalım. Büyüklüğüne yaraşır bir isim olması için ona KıtaDev diyelim. Başka bir KıtaDev  haberinde buluşmak üzere esen kalın.

Yorum yazmayı unutmayın. Görüşleriniz bu dosyayı aydınlatabilir 🙂

sozdebilim.com

Kaynak

 

 

 

Şerif Çiçekdağ

Yazar

💬Yorum yaz..