Avrupa haritasında bir uzaylı var

Avrupa haritasında uzaylı

Merhaba değerli arkadaşlarım maalesef resimdeki suret gerçek ve dünya haritasını sağa çevirip baktığınızda siz de şahit olacaksınız. Bu bir uzaylı. Haritada açıkça Avrupa kıtasının tam ortasında denizin aldığı şekil tam olarak bu şekilde:

Avrupa haritasında uzaylı
Avrupa haritasında uzaylı

Uzmanlar bu konuda açıklama yapana kadar, bu iş sırrını koruyacaktır. Akdeniz’in tamamı hatta ülkemizi de yani Türkiye’yi de içine alan denizler Ege ve Marmara da bu tuhaf alana dahil durumda.
İlk izlenimlerimizi sizlerle paylaştık. Şimdi haritadaki gizemi çözemeye devam edelim.

Avrupa haritası

Avrupa kıtası haritada bu şekilde görünür. Be herhangi bir tuhaflık ilk bakışta anlaşılmıyor. Ekinimizin olaylara bakış açısı sıra dışı olduğu için gözümüzden kaçmadı. Haritayı sağa çevirdik ve bir de ne görelim:

Haritayı çevirince anlaşılıyor

İste tam olarak bu tuhaf sureti keşfettik. Daha yakından bakınca, bir kafası ve gözleri açıkça seçilebilir. Bunun bir uzaylı 👽 olduğunu düşünmeniz için uzman olmayan gerek yok. Bu düpedüz tüm sinematik evren ve çizimlerdeki hatta hayallerdeki insan yada insan benzeri uzaylı yaşam formu.
Elleri var kafası var gözleri var çenesi de var. Kafasındaki külah bile var. 🤔

Bu olayı sizin Zihinlerinize bırakalım. Yorum yazmayı unutmayın.

Görüşleriniz bu dosyayı aydınlatabilir 🙂

 

SozdeBilim.com

serifcicekdag

Halkla ilişkiler mezunu. Reklam oyuncusu. Amatör seslendirmen. Blogger ve uygulama geliştiricisi. Neşeli eğlenceli özgür ve biraz asi kişi :)

Avrupa haritasında bir uzaylı var” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir