Gizlilik

SözdeBilim Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Sitemiz üzerinden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgi, sozdebilim.com ve iş ortaklarımız siteler ile birlikte hakkındaki gizliliğinize saygı duymak SözdeBilim’in politikasıdır.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca size daha iyi bir hizmet sunmak için ve gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımızı, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız anlamına gelir, kaybedilmeyi ve çalınmayı önlemek, ayrıca yetkisiz erişimi, açıklamayı, kopyalamayı, kullanmayı veya değiştirmeyi önlemektir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim

 

İş ortaklarımızın gizlilik sözleşmeleri için aşağıdan seçin.

Google

Alastry

Godady

WordPress

Yoast

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir