Hakkında

SözdeBilim Hakkında. SözdeBilim web sitesinin amacı eğlenceli ve faydalı yazılar yayınlamaktır. Sitemizde yararlı olduğuna inandığımız yazılara bir örnek, kitap okumanın faydaları. Bu yazı sitemizin temel iki yapı taşından birine yani faydalı şeyler sunma konusuna girer. Diğer örnek yazımız kitap okumanın zararları ise yaptığımız işi tamamlar. Faydalı yazılar ile size yaralı oluyoruz. Ayrıca farklı düşünmenize destek oluyoruz. Yani bakış açınızı genişletiyoruz. Gördüğünüz gibi kitap okuma konusunda farklı açılardan bakarak iyi ve kötüyü bir arada harmanlıyoruz. Daha fazla şaşırtıcı sözde bilim örnekler de hazırladık.

Bakış açımızı geniş tutuyoruz. Kitap okumanın zararlarını yazdığımızda eminiz okuyanlar için tuhaf bir başlık olmuştur ta ki yazıyı okuyana kadar. Kitapların yararları ve zararlarını iki farklı yazıda yazmamız da ayrı bir etki yaratmak içindir. Örnekler çoğaltılabilir. Biz bilinen şeyleri olduğu gibi kopyalamıyoruz. Bilinen şeyleri mümkün olduğu kadar yeniden ele alıyoruz. Biz bilgiye tecrübe ile ulaşmaya çalışıyoruz. Deneyimlemeden tam öğrenilmiş sayılmaz.

Sizlerin de soruları var mı? Başka açılardan ele almak istediğiniz konular varsa bize yazın birlikte araştıralım. Bunun için özel bir AR-GE sayfamız var.

Bize katılıp değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Şerif Çiçekdağ | SözdeBilim Sitesi