İnsan Bedeninde Uzaylı Formu – INSAOL21

İnsan bedeninde uzaylı formu yaşıyor

Uzaylı Yeni Tür

İnsan dışı zeki yaşam merakının kökeni eskilere dayanır. Bu merak, Tanrılar melekler vs gibi insan üstü varlıklara olmuştur. İnsan meraklı bir canlıdır bu yüzden sürekli araştırma yapar. Tüm okullar bu yüzden kurulur. Ve insan, ulaşabildiği bilgiler, öğrendikçe artabileceği için hep yeni sınırlar peşindedir. İnsan evrendeki bilginin çok azını biliyor. Özetle, dünya gezegeni ve içinde yaşayanlar hakkında bilgi sahibidir.  Geçen binyıllar boyunca anlaşılan budur. Bugün merak edilen bir konuya değineceğiz. Bugün dediysek bu yazıyı yazalı epey olmuş. Bunu okuduğunda hala gizemini koruyacaktır. Konu yeni bir tür. Belki de eski bir tür… INSA-OL21 doyasına giriş yapıyoruz.

INSA-OL21

Bu adın anlamı,  INSA, insana uyum sağlayan anlamında (Eski Mars dilinde) kullanılıyor. OL ise oluşumu tamamlanmış demek. 21 ise plaka değil sadece havalı olsun diye sonuna eklenen bir sayı (tahminimiz).
Bu sözdebilim bir araştırmadır. Sadece eğlence amaçlıdır.
Tabi gerçekte neler olduğunu merak ediyorsanız okumaya devam ediniz.

UFA – Uzaylı Form Araştırmaları

UFA’ya bağlı ASA (Astronomik Sözdebilim Araştırmaları) ve UCKD (Uzay  Canlıları Kalkındırma Dairesi)’inden yapılan açıklama bugün dünyada şok etkisi yarattı, yaratmaya da devam ediyor. Yeni bir tür bulundu. Ve bu tür aramızda değil şah damarımızdan besleniyor yani tam içimizde!
İnsan bedenindeki uzaylı form
INSA-OL21 – İnsan bedenindeki form

 

Fotoğraftaki canlı tür, insan bedeni dışında da yaşıyor. Bir kadavradan çıkarıldıktan sonra hareket ettiğini farkeden görevlilerin bildirmesi ile olay gün yüzüne çıkmış oldu. INSA-OL21 adını verdikleri bu canlı, insan formundan çok uzun zamanlar önce dünyada yaşam sürdürebildiği ortaya çıktı. Bizim bildiğimiz kadarıyla insan beyni ve omurilik olan bu canlı aslında başka bir tür ve bilimin seyrini kökten değiştirdi.

Fransız bilim adamlarının diğer türler üzerinde yaptığı araştırma ve deneylerde  gösteriyor ki,
bu türün evrim geçirebildiği  ve neredeyse tüm gezegendeki  canlı nüfusuna bulaşmakla kalmamış üstüne bir de türleri şekillendirmiş.
Avrupa ve Amerikalı yetkilerin yarısı bunun bir aldatmaca olduğunu ve resimdeki şeyin bir canlı olmadığını sadece insan bedeninin bir uzantısı olduğu üzerine hem fikir. Kafalardaki önemli soru, Hareket etmesi. Bir organ öldükten sonra nasıl hareket eder? sorusu oldu.
Bilindiği gibi canlılar öldüğünde hareket etmez. İçinde yaşadığı canlı ölünce başka bedenler arayan bir parazit değilse tabi. Böylece insa-ol21 in çok gelişmiş bir parazit olduğu düşünülebilir.  Ancak bu kadar geniş bir yelpazede gelişmiş olması ve insan bedenini adeta tamamlayan bir organ gibi çalışan bir tür olmasının sebepleri bilinmiyor. Çığ etkisi yaratan bu bilgi için bilim insanlarının derin araştırmaları sürüyor.
Not: Bu haberde sözde bilim yapılmıştır!

 

 

Latest posts by Şerif Çiçekdağ (see all)
Yaymak için Paylaş!

Şerif Çiçekdağ

Halkla ilişkiler mezunu blogger.

🤔 Bir Cevap Yaz