İnsan Bedeninde Uzaylı

İnsan bedeninde uzaylı formu yaşıyor

Uzaylı Yeni Tür

INSA-OL21 doyasına giriş yapıyoruz.  Bu sözdebilim bir araştırmadır. Sadece eğlence amaçlıdır. Tabi gerçekte neler olduğunu merak ediyorsanız, bu yazı düşüncenizi geliştirmek için iyi bir adım olabilir.

Uzaylı Formu Araştırması

ASA Uzay  canlıları kalkındırma dairesinden yapılan açıklama bugün dünyada şok etkisi yaratmaya devam ediyor. Yeni bir tür bulundu. Ve bu tür tam içimizde!
İnsan bedenindeki uzaylı form
İnsan bedenindeki uzaylı form

Resimdeki canlı insan bedeni dışında da yaşıyor. Bir kadavradan çıkarıldıktan sonra hareket ettiğini farkeden görevlilerin raporu bildirmesi ile olay gün yüzüne çıktı. INSA-OL21 adını verdikleri bu canlı insanlardan çok önce dünyada yaşam sürdüğü ortaya çıktı. Bizim bildiğimiz kadarıyla insan beyni ve omurilik olan bu canlı bilimin seyrini değiştirdi.

Fransız bilim adamlarının diğer türler üzerinde yaptığı araştırma ve deneylerde bu türün evrim geçirdiği neredeyse tüm Dünya canlı nüfusuna bulaşmış ve türleri şekillendirmiş durumda.
Avrupa ve Amerikalı yetkilerin yarısı bunun aldatmaca olduğunu ve resimdeki şeyin bir canlı olmadığını sadece insan bedeninin bir uzantısı olduğu üzerine hem fikir. Kafalardaki önemli soru, Hareket etmesi. Bir organ öldükten sonra nasıl hareket eder? sorusu oldu.
Bilindiği gibi canlılar öldüğünde hareket etmez. İçinde yaşadığı canlı ölünce başka bedenler arayan bir parazit değilse hareket etmez. insa-ol21 in çok gelişmiş bir parazit olduğu düşünülebilir ancak boyut olarak bu kadar gelişmesi ve insan bedenini adeta tamamlayan bir organ gibi çalışan bir tür olmasının etkisi sürüyor.Bilim insanların derin araştırmaları sürüyor.

serifcicekdag

Halkla ilişkiler mezunu. Reklam oyuncusu. Amatör seslendirmen. Blogger ve uygulama geliştiricisi. Neşeli eğlenceli özgür ve biraz asi kişi :)

İnsan Bedeninde Uzaylı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir