İnsan Bedeninde Uzaylı

İnsan bedeninde uzaylı form var mı? İnsan nasıl oluştu? Nereden geldik? Nasıl bu hale geldik? Dünya dışı zeki yaşam merakının kökeni eskilere dayanır. Bu merak, tanrılar melekler gibi insan üstü varlıklara olmuştur. İnsan meraklı bir canlıdır bu yüzden sürekli araştırma yapar. Tüm okullar bu yüzden kurulur. Ve insan, ulaşabildiği bilgiler, öğrendikçe artabileceği için hep yeni sınırlar peşindedir. İnsan evrendeki bilginin çok azını biliyor. Mesela Hubble teleskobu 200 milyar galaksi saymış. Henüz dünyamızın bilgilerine bile tam erişemedik. Çok az bilgiye sahibiz. Milattan sonra geçen bin yıllar boyunca anlaşılan budur.

Tür: INSA-OL21

Bugün merak edilen bir konuya değineceğiz. Bugün dediysek bu yazıyı yazalı epey olmuş. Bunu okuduğunda hala gizemini koruyacağa benziyor. Konu yeni bir tür. Belki de eski bir tür… INSA-OL21 dosyasına giriş yapıyoruz. INSA-OL21 insan bedenindeki uzaylı. Bu adın anlamı, INSA: insana uyum sağlayan anlamında (Eski Mars dilinde) kullanılıyor. OL ise oluşumu tamamlanmış demek. 21 ise plaka değil bu türün 2021 yılındaki evrilmiş hali. (tahminimiz)

İnsan Bedeninde Uzaylı INSA-OL21
İnsan bedeninde uzaylı: INSA-OL21

Bu sözde bilim bir araştırmadır. Sadece eğlence amaçlıdır. Tabi gerçekte neler olduğunu merak ediyorsanız okumaya devam ediniz.

UFAK: Uzaylı Form Araştırmaları Komisyonu
UFAK’a bağlı ASBA: Astronomik Sözde Bilim Araştırmaları) ve UCKD Uzay Canlıları Kalkındırma Derneği’nden yapılan açıklama bugün tüm dünyada şok etkisi yaratmaya devam ediyor. Yeni bir tür bulundu. Ve bu tür aramızda değil şah damarımızdan daha ya yakın. Bizden besleniyor yani tam içimizde!

INSA-OL21 insan öncesi dönemden

Fotoğraftaki canlı tür, insan bedeni dışında da yaşıyor. Bir kadavradan çıkarıldıktan sonra hareket ettiğini fark eden görevlilerin bildirmesi ile olay gün yüzüne çıkmış oldu. INSA-OL21 adını verdikleri bu canlı, insan formundan çok uzun zamanlar önce dünyada yaşam sürdürebildiği ortaya çıktı. Bizim bildiğimiz kadarıyla insan beyni ve omurilik olan bu canlı aslında başka bir tür ve bilimin seyrini kökten değiştirdi.

INSA-OL21 araştırmaları

Fransız bilim adamlarının diğer türler üzerinde yaptığı araştırma ve deneyler gösteriyor ki, bu türün evrim geçirebiliyor ve neredeyse tüm gezegendeki canlı nüfusuna bulaşmakla kalmamış üstüne bir de türleri şekillendirmiş durumda. Avrupa ve Amerikalı yetkililer ise bunun bir aldatmaca olduğunu ve resimdeki şeyin farklı bir canlı olmadığını sadece insan bedeninin bir uzantısı olduğu üzerine hem fikir. Kafalardaki önemli soru şu: Bir canlı öldükten sonra canlıya ait bir organ nasıl hareket eder? Bilindiği gibi canlılar öldüğünde hareket etmez. İçinde yaşadığı canlı ölünce başka bedenler arayan bir parazit değilse tabi.

Böylece insa-ol21 çok gelişmiş bir parazit olduğu anlaşılıyor. Ancak bu kadar geniş bir yelpazede gelişme göstermesi ve insan bedenini adeta tamamlayan bir organ gibi çalışan bir tür olması çok ilginç gerçekten. Çığ etkisi yaratan bu bilgi için bilim insanlarının derin araştırmaları sürüyor.

Bu haberde sözde bilim yapılmıştır!

SözdeBlim

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir