Saçmala ve Kanserden Kurtul

Saçmala ve Kanserden kurtul

Saçmala ve Kanserden kurtul
Gül! Saçmala ve Kanserden kurtul
Kanser dünyada en çok can alan hücresel ve ölümcül hastalıktır. En ölümcül rahatsızlıkların halay başıdır. Ama kurtulmak için milyon tane  yöntem vardır.  Çoğu yalandır.
Kanserin çeşitleri ve vakaları her kişide farklı olmasına rağmen biz sıradan insanlar için kabaca göğüs kanseri kan kanseri ve ilik vb kanserleri biliriz ve doktorlar da anlamadığımızı kendince düşünerek bize kaba tarafını anlatır yada hiç anlatmaz. Kanseriniz var der kapatır konuyu. (Doktorların eksik anlatması yüzünden oluşan sorunları yazacağız ama unutursak hatırlatın başka yazıda. size ödevdir.)
Kanser ile ilgili milyon tane saçma tedavi vardır ve bunların yüzde 99.9‘u size zararlıdır. yüzde 1’i olumlu sonuçlanmış bilimsel araştırmalardır ve daha doğrudur. Eğer kanser için faydalı denen şeyler işe yarasaydı, dünyada en çok ölüm oranı bu hastalık yüzünden asla olmazdı değil mi? Kanser tedavisi olacağım ben… diye hareket etmeden önce 99 kez düşünün bu dümenleri!
Kanserin moral ile bir bağı var. Halk arasında “beni kanser ettin.” sözü bile vardır.
Sevmediğiniz bir duruma, ortama, kişiye, müziğe, işe… vb. uzun süre maruz kalmak, önce duygu durum bozukluğuna sebep olur sonra beyne sonra vücuda büyük zararlar verir. Sonrasında mı ne olur?
“Aaa Kanseriniz var!” diye doktor müjdeyi(!) verir…
 
MORALİNİZ DAİMA YÜKSEK OLSUN
Cenazede bile espiri yapacak hale gelenler asla kanser olmaz. Cenazede espiri yapmayın tabi diğerleri kanser olur
Şaka bi yana (şaka yapmadan bu yazıyı yazmak işin ruhuna aykırı olurdu).
Ama çok önemli bir konuda alay eder gibi yapmışın… diyenler bu yazı size özellikle gelsin. Niye bu kadar ciddisiniz siz ya? Rahatla ve gevşe, yazının tadını çıkar… ✨
Saçmala ve hiç kimseden çekinme!
ama başkasını kanser etmeden (üzmeden ve kırmadan) tadında saçmala.
İnsanlara saygı duyarak ve tadında saçmala… Mesela kendinle alay et. Boşver koltuğunu mevkini fakirliğini zenginliğini saçmala doya doya… Kanserin zengin fakir ayırt ettiği yok. Kendini kahreden insanlar sonunda kansere teslim olur. Aman dikkat gözünüzü seveyim.

Saçmalayarak Kanserden kurtulmak

Evet yanlış duymadınız saçma sapan konuşarak veya saçmalayarak kanser riskinizi sıfıra çekebiliriz.
Nedeni çok basittir.
Saçmalama işi, insan duyguları üzerindeki yükü hafifletir ve yükü üstünden atar. Hafifleyen insan ruhu beyne olumlu mesaj gönderiyor. Ve anında, hormonal seviye normale döndüğünde hücre yapısı oksijen ve normal işleyişine devam eder. Gıdalar aktarılır yenilenden içilenden duyulandan söylenenlerden ayrı ayrı tatlar alınır.Hayatın keyfi sürülür.
Sistemimiz dört dörtlüktür ve sistemde bu andan sonra (yüksek moral) oluşacak hücre hasarları sağlam ve enerji yüklü hücre koruyucuları tarafından kolayca sağlanır. Bu da sizi yaşadığınız sürece sağlıklı yapar.
Sağlıklı vücut kanser hücresi üretmez.

Üretilen kanser hücresi varsa şayet daha önceden, onları ablukaya alır ve hemen tedavi başlatır.

Düzenli beslenme, spor ve oksijenin etkisi ile en kısa zamanda iyileşme sağlanır. Hatta hastalıklı hücrelerin ilerlemesi yayılması durdurulur. Tıbbi destek ile tamamen kanserden kurtulma şansınız  çok daha fazla artar.

Kanserden Kurtulmanın FORMÜLÜ

1- Vücudunuzun sağlam olması için önce;
 Aklınızın iyi çalışması lazım.

2- Aklınızın iyi çalışması için;
gülmeniz lazım.

3- Gülmeniz için;
saçmalamanız lazım.

Yazının altına fikrinizi yazarsanız size cevap verebiliriz.
Böylece bilgiyi daha derinlemesine taşıyabiliriz.

serifcicekdag

Halkla ilişkiler mezunu. Reklam oyuncusu. Amatör seslendirmen. Blogger ve uygulama geliştiricisi. Neşeli eğlenceli özgür ve biraz asi kişi :)

Saçmala ve Kanserden Kurtul” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir