Saçmala ve Kanserden Kurtul

Kanser dünyada en çok can alan hücresel ve ölümcül hastalıktır. En ölümcül rahatsızlıkların halay başıdır. Ama kurtulmak için milyon tane yöntem vardır. Çoğu yanlıştır. Bazıları da bu sayfanın konusu oldu. Kansere iyi gelen gıdalar ve Haber izlemek kanseri artırıyor gibi. Haydi saçmala ve kanserden kurtul.

Her insanda kanser türleri ve vakaları farklı olsa da sıradan insanlar için kabaca meme kanseri, kan kanseri, kemik iliği vb. Kanserleri biliyoruz ve doktorlar anlamadığımızı düşünüyor ve bize kaba tarafı anlatıyor.

Kanser tedavisi ile ilgili haberlere dikkat edin

Kanser için bir milyon saçma tedavi var ve bunların yüzde 99,9’u size zararlı. Belki de yüzde 1’i olumlu sonuçlara sahip bilimsel araştırmalardır. Kanser için sözde faydalı şeyler işe yarasaydı, bu hastalık dünyadaki en yüksek ölüm oranına sahip olmazdı, değil mi? Kanser tedavisi olacakmış gibi davranmadan önce 99 kez düşünün!

Moral ile kanserin bağlantısı

Kanser moral ve motivasyonla ilişkilendirilebilir. Halk arasında “beni kanser ettin”. sözü bile var.
Sevmediğiniz bir duruma, ortama, kişiye, müziğe, işe uzun süreli maruz kalma önce duygudurum bozukluklarına neden olur, ardından beyne ve sonra vücuda büyük zarar verir. Bundan sonra ne olur?
“Ah, kanserin var!” doktor müjdeyi veriyor (!)

1. Moralini daima yüksek tut

Cenazede şaka yapanlar asla kanser olmaz. Cenazede şaka yapmayın, tabii ki başkaları kanser olur! Şaka yapmayın sözünü çöpe atın. Ama çok önemli bir konuda alay ediyormuş gibi davrandığınızı söyleyenler hep olur. Onlar aşırı ve duyarlı insanlar bu normal. Neden bu kadar ciddisin? Rahatlayın ve yazının tadını çıkarın … Saçmalamak stresinizi atacak.

2. Saçmala ve kimseden çekinme

İnsanlara saygı gösterin. Ama ve kendinizle alay edin… Bunu yapın. Özgüveninizi patlatır. Sizi güçlü yapar ve renkli olursunuz. Kasıntı ve karizma gibi şeylere odaklanmanın ne kadar saçma olduğunu keşfedersiniz. Örneğin, kendinizle dalga geçin. Boşver, koltuğunuz, konumunuz, yoksulluk, zenginliği. Tereddüt etmeyin, çok fazla kasılırsanız beyniniz zarar görür. Karizmanızı bozmaktan korkarsanız beyniniz boşu boşuna yanacaktır. Rahatlayın ve kendinizi bırakın. Endişelenme, sana hiçbir şey olmayacak. Düşünceler gelir ve giderler. Kendini kabul et. Kanserin zenginden fakire ayrımı yoktur.

3. Saçmalamak rahatlatır

Evet, yanlış duymadınız, saçma sapan konuşarak kanser riskinizi neredeyse sıfıra düşürebilirsiniz. Nedeni çok basit.
Saçma sapan işler duygular üzerindeki yükü hafifletir. Daha saçma düşünceler beyninize olumlu bir mesaj gönderir. Ve anında hormonal denge normale döner. Hücre yapısı oksijen varlığında normal ve sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Besinler sorunsuz bir şekilde sindirilir ve daha sonra damarlar yoluyla hücre tabanına aktarılır. Böylece yenilen, içilen, duyulan ve söylenenlerden farklı tatlar elde edilir. Hayattan zevk alınır.

Yüksek moral kanseri yener

Yüksek moralin birçok faydası vardır. Sistemimiz mükemmel ve saçma şeyler yaptığınızda sistemde yüksek moral olacaktır. Sağlam ve enerjik hücre koruyucuları ile varsa hücre hasarları kolayca yenilenir. Bu, yaşadığın sürece seni sağlıklı tutmaya da yarıyor.
Sağlıklı bir vücut kanser hücresi üretmez. Üretilen herhangi bir kanser hücresi varsa bunları bloke eder ve hemen tedaviye başlar.
Düzenli beslenme, spor ve bol temiz oksijenin etkisi ile kısa sürede iyileşme sağlanır. Hastalıklı hücrelerin ilerlemesi bile durdurulur. Tıbbi destek ile kanserden kurtulma şansınız tamamen artar.

Kanserden kurtulmanın formülü

 1. Sağlıklı zihin:
  Vücudunuz sağlıklı olmadan önce zihniniz iyi çalışmalıdır.
  Aklınız, sürdürülebilir bir yaşam sürmeniz için en değerli şeydir.
 2. Her zaman gülün:
  Zihninizin iyi çalışması için;
  gülmelisin
 3. Saçma şeyler yapın:
  Gülmen için gülünç olmalısın. Bu yüzden endişelenmeyin, özgürce ve makul sınırlar içinde, özgürce ve sakince yaşamayı öğrenin ve kendinizi eğlendirin.

Saçmalamak kansere iyi geliyorsa, görüşünüzü yorumunuza ekleyebilirsiniz bakalım bu yöntemi kim uyguluyor? Ve ne tür bir saçmalık yaptığınızı bilmek istiyoruz. Saçmala ve kanserden kurtul.

Not: Bu yazıda sözde bilim yapılır!

SözdeBlim

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir